KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14299329
nr 1429 9329
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Etsningar, 6 st, "Mikrokosmos I-VI". Signerad, numrerad 17/30, daterad 1968. Bildmått: 25x25, yttermått inklusive ram: 33x33 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:32:39
700 kr
800 kr
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist